20190625_JOGAFACE_14707.jpg

KIM JESTEM?

Matką, żoną, nieustanną pasjonatką zdrowego odżywiania i medycyny naturalnej. Od lat biorę udział w warsztatach pracy z energią i rozwoju osobistego. Ukończyłam szkolenia u Tony'ego Robbinsa w Polsce, Londynie i USA, JakubB.Bączka, Kamili Rowińskiej. Przeszłam dwustopniowe szkolenie z metody Curta Kallmäna Vedic Art - dzięki niej doświadczyłam siłę zmian - z ograniczających przekonań i okoliczności w proces myślenia, że wszystko jest możliwe. Osiągnięte efekty pokazały mi, że szeroko rozumiany komfort życia ma moc ponownego uruchomienia ludzkiej kreatywności. Obecnie kończę roczną szkołę trenerów “Leaders are trainers” u Beaty Kapcewicz.

No ale co z tą YOGĄ twarzy?

DOKĄD ZMIERZAM?

… do chwil, kiedy dzięki YODZE twarzy będę pomagać innym kobietom stać się piękniejszymi w naturalny sposób. Tak jak pomogłam sobie. Moja przygoda z YOGĄ zaczęła się, gdy skończyłam 46 lat. Jak większość kobiet w tym wieku zauważyłam niekorzystne zmiany na swojej twarzy. Jestem zdecydowaną entuzjastką naturalnych metod, zatem skalpel i botoks nie wchodziły w grę. Za to zainteresowała mnie historia Fumiko Takatsu, prekursorki i nauczycielki jogi twarzy, której ta metoda pomogła nie tylko zachować piękny wygląd, ale przede wszystkim pomogła jej wrócić do zdrowia po wypadku. Zainteresowałam się jogą na tyle, że ukończyłam kurs u Fumiko i tym samym zostałam certyfikowanym nauczycielem Face Yoga Method, czyli YOGI twarzy.

20190625_JOGAFACE_14694.jpg

SKĄD PRZYCHODZĘ?

Cześć. Jestem Renata, a moje życie przypomina pełen impresji obraz, w którym nawet nieoczywiste symbole mają wielkie znaczenie. Kto by pomyślał, że biolożka z wykształcenia będzie agentką celną, bankierem czy restauratorką? No dobra, to ostatnie jak najbardziej, ale jednak żadna z tych dróg, mimo, że dały mi bardzo wiele, nie była dla mnie tą wymarzoną…

20190625_JOGAFACE_14662.jpg

Firmy z którymi współpracuję:

Logo-Vedic-Art-Duże-min.png
Jachranka-Jedność-pl.jpg